Megnyílt a Főiskola kápolnája

A Főiskola központi épületének kápolnája új álmennyezetet kapott, és frissen festett falakkal öleli körbe az oltárt, a tabernákulumot - az Oltáriszentséggel és az örökmécsessel -, valamint az Istenanyát jelképező faragott szobrot.

A kápolna reggel 6-tól este 10 óráig szabadon látogatható.

Hitünk, szükségünk és meggyőződésünk szerint időnkét (reggelente erőt meríteni, délutánonként megpihenni) lépjünk be, töltsük be a teret saját jelenlétünkkel, kéréseinkkel, hálánkkal és jóra irányuló gondolatainkkal! Az épület geometriája is erre késztet minden betérőt - a hozzánk lehajló Istenfiút, a világba mondott Ige értő és meghallgató lehajlását ("hozzánk hajlását") szimbolizáló, jellegzetes szöget bezáró tetőhéjazatával.