Featured

Dr. Sebestyén József rektor interjúja a kilépő főiskoláról

Dr Sebestyen Jozsef vehir hu 2024

„FERENC PÁPA A KILÉPŐ EGYHÁZAT, ÉN A TÁRSADALOMBA KILÉPŐ FŐISKOLÁT ÁLMODTAM MEG” címmel jelent meg a vehir.hu-n dr. Sebestyén József főiskolai tanárral, intézményünk rektorával készült riportbeszélgetés a legújabb szakfejlesztési eredményekről, változásokról, jövőbeli célokról.

Az interjúban többször kiemelte, hogy reménykeltő, a vártnál sokkal jobb eredményeket ért el a Főiskola az elmúlt években. A hallgatók száma jelentősen megugrott, új szak (szociálpedagógia alapszak) sikeres akkreditációján vannak túl, 2024 szeptemberében pedig – a Közép-Dunántúl régióban elsőként Veszprémben, az Érseki Főiskolán – elindul a csecsemő- és kisgyermeknevelő alapszak. Az új szakra az interjú elhangzását követően nagyon nagy érdeklődést regisztráltak.

Kiemelt célként és misszióként, illetve egyfajta vezetői ars poetica-ként fogalmazta meg a társadalomba való kilépés pápai iránymutatásának követését.

A teljes interjú itt olvasható.

cimer 4

Slide
Rólad szól!
Slide
Az életedről szól!
Slide
Az erkölcsi fejlődésedről szól!
Slide
A sikerességedről szól!
Slide
A tudásodról szól!
previous arrow
next arrow
We use cookies
A weboldal sütiket (cookie-kat) használ, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújtsa.