Rektori utasítás

2020. november 6-án módosult az lnnovációs és Technológiai Minisztérium ágazati ajánlása, amely a távoktatásra való áttérés lehetőségét intézményi hatáskörbe helyezte.

A Komány által bevezetett rendkívüli jogrendre is figyelemmel és az ágazatirányító által biztosított jogommal élve

2020. november 10-én a Veszprémi Érseki Híttudományi Főiskola (VHF) valamennyi képzési terütetén távoktatást rendelek el.

Amint az Országgyűlés megszavazza, és hatályba lépteti a Komány korlátozó intézkedések bevezetéséről szóló előterjesztését, 2020. november 11-én 0 órától harminc napig a teljes hazai felsőoktatás, így a VHF is áttér az online oktatásra, és bezárnak a felsőoktatási kollégiumok. Az online órák és gyakorlati foglalkozások megtartása - az oktató és a hallgatók egyedi megállapodása szerint - eltérhet az órarendi idősávoktól.

Veszprém, 2020. november 9.

Dr. Sebestyén József főiskolai tanár, mb. rektor

Rektori utasítás