Megoldásfókusz és értelemkeresés az iskolai zaklatás kezelésében-könyvbemutató

MEGHOSSZABBÍTOTT HATÁRIDŐ!

A Veszprémi Érseki Főiskola szeretettel várja a segítő szakembereket, pedagógusokat, szülőket, nagyszülőket, hogy együtt keressünk megoldásokat az iskolai
zaklatás megelőzésére, megállítására.

Beszélgetés a Megoldásfókusz és értelemkeresés az iskolai zaklatás kezelésében című könyv szerzőivel, Göntér Mónikával (coach, mentorcoach, tréner, a Pünkösdi Teológiai Főiskola mesteroktatója), és Szabó Gabriellával (szociális szakember, a Pünkösdi Teológiai Főiskola gyermek- és ifjúságvédelmi tanácsadó szakképzés gyakorlatvezető tanára).

A beszélgetés moderátora Dr. Ládonyi Zsuzsanna (szociálpolitikus, coach, a Veszprémi Érseki Főiskola docense).

A részvétel térítésmentes, de előzetes regisztrációt igényel, melynek linkje: https://forms.gle/j8jT3hqXf23Dh2ok6

Jelentkezési határidő: 2024. március 1.

Helyszín:
Veszprémi Érseki Főiskola