Főiskolai tanári kinevezések a VHF-en

foiskolai tanari kinevezesek

2020. július 15-ei hatállyal intézményünk két oktatója kapott főiskolai tanári kinevezést.

Az innovációért és technológiáért felelős miniszter előterjesztésére Dr. Orbán Viktor, Magyarország miniszterelnöke egyháztörténelem tanárunkat, Dr. Takáts István általános helynököt és a tanárképzésért felelős vezető munkatársunkat, Dr. Sebestyén József mb. rektort tüntette ki a legmagasabb tanári címmel.

A kinevezési okmányokat Prof. Dr. Bódis József felsőoktatásért, innovációért és szakképzésért felelős államtitkár adta át ünnepélyes keretek között 2020. szeptember 3-án. A kinevezési okirat átadó ünnepélyén részt vett S.E.R. Dr. Udvardy György, a Veszprémi Főegyházmegye érseke.