Dr. Sebestyén József rektor interjúja a Katolikus Rádióban

Tehetsegpedagogia beszelgetesFőiskolánk rektora a Katolikus Társadalmi Napokhoz kapcsolódóan nyilatkozott a Magyar Katolikus Rádiónak, és részletesen ismertette az intézmény graduális, posztgraduális szakfejlesztési irányait, illetve az egyre népszerűbb tehetségmentor és mentálhigiénés szolgáltatási tevékenységet. Sebestyén József rektor úr a Főiskola KATTÁRS programkínálatába is betekintést nyújtott.

A teljes interjú itt hallgatható meg.   

(A felvételt a Magyar Kurír készítette a Főiskola KATTÁRS-on bemutatott, A te gyereked is tehetséges című kerekasztal-beszélgetésén.) 

cimer 4

Slide
Rólad szól!
Slide
Az életedről szól!
Slide
Az erkölcsi fejlődésedről szól!
Slide
A sikerességedről szól!
Slide
A tudásodról szól!
previous arrow
next arrow
We use cookies
A weboldal sütiket (cookie-kat) használ, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújtsa.