A tehetséggondozás pedagógiája – tehetségpedagógiai konferencia a Veszprémi Érseki Főiskolán

Szeretettel várjuk és hívjuk a Veszprémi Érseki Főiskola Tehetséggondozó Központja által szervezett tehetségpedagógiai konferenciára, amelynek címe:

A tehetséggondozás pedagógiája.

A tudományos jellegű, de a közérthetőség igényével meghirdetett konferencián az érdeklődök a tanulási nehézségekről, a különböző kognitív funkciók (pl. a figyelem, az észlelés, a memória neuropszichológiai szempontú) akadályozottságáról hallhatnak előadást neuropszichológustól, de betekintést kaphatnak a tehetséggondozás bibliai összefüggéseibe is. Előadóink bemutatják az intézményes tehetséggondozás széles spektrumát a szakszolgálati és gyógypedagógiai szisztémáktól az óvodai tehetséggondozáson át az iskolai tehetségfejlesztésig, és megismerkedhetünk digitális és alternatív tehetségprogramokkal, jó gyakorlatokkal is.

A konferencia programja itt érhető el.

Meghivo Tehetsegpedagogiai Konferenciara 2023 06 23