OTDK beszámoló 2023

A Veszprémi Érseki Főiskola Pedagógia szakos hallgatója, Csima Zsolt képviselte főiskolánkat a Pécsi Tudományegyetemen 2023. április 25-27. között megrendezett 36. Országos Tudományos Diákköri Konferencián.

Az OTDK Tanulás- és tanításmódszertani szekciójában Csima Zsolt a Javaslat a hitoktatás és a katekézis módszertani megújítására című dolgozatát mutatta be.

A hallgató témavezetője Bognárné Dr. habil. Kocsis Judit Tanszékvezető egyetemi docens volt.

Gratulálunk az eredményes szerepléshez!

A hallgató OTDK dolgozatának rövid összefoglalója az alábbi oldalon olvasható: https://otdk.pte.hu/sites/otdk.pte.hu/files/2023-04/rez%C3%BCm%C3%A9k%C3%B6tet_36.%20OTDK%20TTT%20Szekci%C3%B3.pdf