OTDK beszámoló 2021

A Veszprémi Érseki Főiskola Szociális munka szakos hallgatói, Ferenczy Anett Kitty és Németh Gábor sikerrel szerepeltek a Budapesti Metropolitan Egyetemen 2021. április 14-16. között megrendezett 35. Országos Tudományos Diákköri Konferencián.

Az OTDK Társadalomtudományi szekciójában Ferenczy Anett Kitty A deviáns viselkedés családi háttere a Tüskevári Család- és Gyermekjóléti Szolgálat által gondozottak körében című empirikus kutatáson alapuló tanulmányát mutatta be. A hallgató témavezetője Kaszásné Dr. habil. Leveleki Magdolna Tanszékvezető főiskolai tanár volt.

Németh Gábor hallgatónk pedig, Magvas Mária mesteroktató témavezetése mellett, Az alkoholbeteg felépülését segítő közösségi támogató környezet szerepe című dolgozatának eredményeit ismertette.

Munkájukhoz gratulálunk!

A hallgatók OTDK dolgozatainak rövid összefoglalása az alábbi oldalon olvasható: