HÖK

A Veszprémi Érseki Főiskola Hallgatói Önkormányzatának aloldala

A HÖK feladata a VÉF hallgatóinak érdekképviselte, valamint jogszabályokban, intézményi szabályzatokban és saját alapszabályzatában meghatározott, hallgatói ösztöndíjakal és juttatásokkal összefüggő ügyek intézése, illetve a hallgatói élet szervezése. A Főiskola minden beiratkozott hallgatója választópolgára a HÖK-nek. A HÖK-elnök megválasztása az alapszabály szerint történik. A HÖK döntéshozó szerve a félévente többször ülésező küldöttgyűlés. A HÖK-ben a legfontosabb ügyek intézésére állandó bizottsági tagok vannak, ők képviselik a HÖK elnökséget, amelynek munkáját a HÖK-elnök irányítja. Minden évfolyamról van felelős (10 főnként 1 fő), aki tájékoztatja az évfolyamot a HÖK-ben lezajlott gyűlésekről.

Tagok:

• HÖK-elnök: Hóber Orsolya Hajnalka