Szállás-szolgáltatás

A Veszprémi Érseki Főiskolára érkező látogató az épületbe érve egyszerre két intézménynek lépi át a küszöbét. A különös formájú épület ugyanis a Főiskola mellett a kollégiumnak is helyet ad.

A kollégium a városközponthoz, a vasútállomáshoz és az autóbusz-pályaudvarhoz egyaránt közel, mégis a város csendes részén, festőien szép természeti környezetben, erdős-ligetes területen működik.

Kollégiumunk szabad kapacitását külső vendégek részére is felajánljuk.

Minden szobához tartozik telefon és vizesblokk, valamint erkély teszi még otthonosabbá. A folyosókon teakonyha (mikrohullámú sütő, főzőlap és hűtőszekrény), mosókonyha található. A kollégium teljes területe rendelkezik Wi-Fi lefedettséggel

A lelki feltöltődést a kápolna biztosítja az erre vágyóknak.

Elszállásolási lehetőségek:

2-3 ágyas szoba, saját vizesblokkal az alábbi áron igényelhető 2023. szeptember 1-től:

napi szállás árak külső vendégek részére

3 ágyas elhelyezés esetén: 4.800,- Ft/fő/éj
2 ágyas elhelyezés esetén: 6.600,- Ft/fő/éj
1 ágyas elhelyezés esetén: 8.500,- Ft/fő/éj

idegenforgalmi adó mértéke 500,- Ft/fő/éj
A szállás 5%-os AFA-s

egyéb szálláslehetőségek

érdeklődjön a kapcsolati űrlapunkon keresztül

Kapcsolatfelvételi űrlap