A kollégium tisztségviselői

Kuzma Noémi mb. kollégiumigazgató

Tanulmányaimat hittanár-nevelőtanár szakon a Főiskolán végeztem el, s közel 6 évig voltam a kollégium lakója. Személy szerint nagyon szerettem a kollégista életet, rengeteg új tapasztalattal lettem gazdagabb. Az évek alatt megismertem a kollégium minden zegzugát, s ez nagyban megkönnyíti a jelenlegi munkámat. Tudom, hogy mit jelent alkalmazkodni, elfogadni, ha kell, bevonódni, ha kell, kívül maradni. A kollégisták tudják, hogy bármikor bártan fordulhatnak hozzám. Kiemelt figyelmet fordítok arra, hogy barátságos és otthonos környezetet teremtsek az itt lakók részére. Legfontosabb számomra: jelen lenni a fiatalok életében, segíteni, és támogatni őket az itt töltött idő alatt.

Elérhetőségek: