Beszámoló szakmai műhelykonferenciáról

2022. szeptember 30-án a Veszprémi Érseki Főiskola Pedagógia Tanszéke és a Magyar Tudományos Akadémia Veszprémi Akadémiai Bizottságának Általános és Alkalmazott Pedagógiai Munkabizottsága műhelykonferenciát tartott Adatvédelem az oktatásban címmel.

A program Bognárné dr. habil. Kocsis Judit, a Pedagógia Tanszék vezetőjének megnyitójával kezdődött. Ezt követően Dr. Sebestyén József, a Veszprémi Érseki Főiskola rektora köszöntötte a konferencián megjelenteket. A rendezvény keretében két előadás hangzott el Dr. Péterfalvi Attila címzetes egyetemi tanár, a Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság elnöke közreműködésével Adatvédelem a köznevelésben, illetve Információszabadság a köznevelésben címmel.

A rendkívül érdekes és hasznos szakmai konferencia a résztvevők kérdéseinek megválaszolásával zárult.

20220930 13094820220930 131346