Átvették diplomájukat a Főiskola végzősei

Összesen harminckilencen vették át diplomájukat ünnepélyes keretek között 2022. július 2-án a Veszprémi Érseki Főiskola Dísztermében. Dr. Sebestyén József rektor a köszöntőjében kitért arra, hogy a Főiskola a jövőben szerepet kíván vállalni a térség esélyegyenlőségi folyamatainak, valamint a régió missziós-karitatív, civil és önkéntes szervezetei hálózatosodásának kezdeményezésében, előmozdításában.

Dr. Udvardy György veszprémi érsek is beszédet mondott, akárcsak Polgárdy Imre a megyei közgyűlés elnöke, aki Böjte Csaba gondolatával bíztatta a végzős hallgatókat: életünk olyan, mint egy marék aranypor, rendkívüli érték, de rajtunk múlik, mit kezdünk vele. A felnőtt élet szabadságot ad, de nagy felelősséget is. Ha bátran használják mindennek ellenére azt a bizonyos aranyport, akkor sosem fogy el.

Halmay Gábor önkormányzati képviselő örömét és háláját fejezte ki, elsőként az oktatóknak, valamint kiemelte Veszprém város önkormányzata és a Veszprémi Érseki Főiskola közötti együttműködést.