NTP INNOV pályázat

A Nemzeti Tehetség Program végrehajtásának 2021-2022. évi cselekvési programja alapján meghirdetett „Innovatív tanulási környezet kialakítása és komplex tehetségsegítő programok megvalósítása” (NTP-INNOV-22) nyílt pályázat keretében a Veszprémi Érseki Főiskola támogatást nyert a „Tehetségpedagógiai Műhely a Veszprémi Érseki Főiskolán mint a Közép-Dunántúl Régió tehetségmódszertani központja” programjának megvalósítására.

2022. tavaszán a Veszprémi Érseki Főiskola Tehetséggondozó Központot hozott létre, amely különféle tehetségmentorálási szolgáltatások fejlesztésén és biztosításán túl a tehetségpedagógiai műhely keretein belül megszervezett tevékenységeket, műhelyfoglalkozásokat, tehetségpedagógiai akadémiákat fogja szervezni, és be kíván kapcsolódni a város és a térség (a közigazgatási régió) tehetségpedagógiai, tehetség-módszertani hálózatosodásába.

Az elnyert pályázat keretében a tehetségpedagógiai műhelyben egyaránt tervezünk a kiemelten tehetséges gyermekekre/tanulókra/hallgatókra irányuló tehetséggondozó és -fejlesztő módszereket implementáló programokat, rendezvényeket, valamint a tehetséggondozásban érintett oktatókra, pedagógusokra, szakemberekre irányuló szolgáltatási tevékenységet, eseményeket és hálózatosodást. A műhely megalapításával a cél olyan megbízható és állandó tanácsadói hálózat, valamint adatbázis-rendszer kialakítása, amely segíti az egyéni tehetségkarrier tervezését, a tehetségtámogató környezet és a hálózatosodás kialakulását erősítő módszertanok megosztását.

A programot a Főiskola 2022 októberétől 2023 május végéig valósítja meg.

A program megvalósítását a Nemzeti Tehetség Program keretében a Kulturális és Innovációs Minisztérium 4 392 000 Ft összeggel támogatja.

KIM logo colorntp logo 2022 alap2

 

 

 

 

 

 

cimer 4

Slide
Rólad szól!
Slide
Az életedről szól!
Slide
Az erkölcsi fejlődésedről szól!
Slide
A sikerességedről szól!
Slide
A tudásodról szól!
previous arrow
next arrow
We use cookies
A weboldal sütiket (cookie-kat) használ, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújtsa.