Featured

A Veszprémi Érseki Főiskola a 2023-as akadémiai évben is gazdag kínálattal várja a hitéleti szakirányú továbbképzések és kurzusok iránt érdeklődőket

A Veszprémi Érseki Főiskola Teológia Tanszéke közzétette a 2023-ban induló hitéleti szakirányú továbbképzési szakjainak jegyzékét. Az érdeklődők testteológia; élethigiénia és spiritualitás; valamint egyházi közösségszervezés, közösségfejlesztés, közösségvezetés szakokra jelentkezhetnek 2023. szeptember 4-ig. A jelentkezés feltétele alapképzésben szerzett végzettség és szakképzettség hitéleti, pedagógusképzési, bölcsészettudomány vagy orvos- és egészségtudomány képzési területen.

A Főiskolán működő Teológiai Akadémia azon érdeklődőknek is lehetőséget biztosít a továbbképzési szakok kurzusain való részvételre, akik nem felelnek meg a bemeneti követelményeknek, vagy hallgatói jogviszony létesítése nélkül ismerkednének meg a színvonalas képzések bizonyos tartalmaival.

A jelentkezők érdeklődésük szerint választhatják meg, hogy mely kurzusokon kívánnak részt venni, a teljesítésről pedig tanúsítványt állítunk ki, így a teljesített kreditek akár a későbbiekben megkezdett szakirányú továbbképzésekbe is beszámíthatók.

A jelentkezés részletei és az egyes szakirányú továbbképzések tartalmáról szóló információk megtalálhatók a Főiskola honlapján  https://ersekifoiskola.hu/, kérdéseikre pedig választ kaphatnak a  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen.

VEF hiteleti plakat2023

cimer 4

Slide
Rólad szól!
Slide
Az életedről szól!
Slide
Az erkölcsi fejlődésedről szól!
Slide
A sikerességedről szól!
Slide
A tudásodról szól!
previous arrow
next arrow
We use cookies
A weboldal sütiket (cookie-kat) használ, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújtsa.