OTDK beszámoló 2023

A Veszprémi Érseki Főiskola Pedagógia szakos hallgatója, Csima Zsolt képviselte főiskolánkat a Pécsi Tudományegyetemen 2023. április 25-27. között megrendezett 36. Országos Tudományos Diákköri Konferencián.

Az OTDK Tanulás- és tanításmódszertani szekciójában Csima Zsolt a Javaslat a hitoktatás és a katekézis módszertani megújítására című dolgozatát mutatta be.

A hallgató témavezetője Bognárné Dr. habil. Kocsis Judit Tanszékvezető egyetemi docens volt.

Gratulálunk az eredményes szerepléshez!

A hallgató OTDK dolgozatának rövid összefoglalója az alábbi oldalon olvasható: https://otdk.pte.hu/sites/otdk.pte.hu/files/2023-04/rez%C3%BCm%C3%A9k%C3%B6tet_36.%20OTDK%20TTT%20Szekci%C3%B3.pdf

OTDK beszámoló 2021

A Veszprémi Érseki Főiskola Szociális munka szakos hallgatói, Ferenczy Anett Kitty és Németh Gábor sikerrel szerepeltek a Budapesti Metropolitan Egyetemen 2021. április 14-16. között megrendezett 35. Országos Tudományos Diákköri Konferencián.

Az OTDK Társadalomtudományi szekciójában Ferenczy Anett Kitty A deviáns viselkedés családi háttere a Tüskevári Család- és Gyermekjóléti Szolgálat által gondozottak körében című empirikus kutatáson alapuló tanulmányát mutatta be. A hallgató témavezetője Kaszásné Dr. habil. Leveleki Magdolna Tanszékvezető főiskolai tanár volt.

Németh Gábor hallgatónk pedig, Magvas Mária mesteroktató témavezetése mellett, Az alkoholbeteg felépülését segítő közösségi támogató környezet szerepe című dolgozatának eredményeit ismertette.

Munkájukhoz gratulálunk!

A hallgatók OTDK dolgozatainak rövid összefoglalása az alábbi oldalon olvasható:

OTDK beszámoló 2019

letoltesA VHF Szociális munka szak hallgatója, Jelsik-Szabó Judit sikerrel szerepelt a 2019.április 25-én Gödöllőn megrendezésre került XXXIV.Országos Tudományos Diákköri Konferencián. Témavezetője Feketéné Magyar Zsófia volt.

Munkájukhoz gratulálunk!

otdk oklevel jelsik sz.jotdk oklevel magyar zsofia

Tehetséggondozás a Veszprémi Hittudományi Főiskolán

"Tehetséggondozás a Veszprémi Hittudományi Főiskolán" című pályázat keretén belül Főiskolánk vendégelőadója volt Bass László (ELTE szociológus), aki az OTDK-ra készülő hallgatóknak tartott előadást.

Az előadás témája: a szociális munkával kapcsolatos kutatások indokoltsága, sajátosságai

ntp logo

emmi logo

wp 20160920 002 1024wp 20160920 008 1024wp 20160920 014 1024wp 20160920 010 1024