Felhvás ITDK konferencián való részvételre

A Veszprémi Érseki Hittudományi Főiskola 2018. november 27-re meghirdeti  a 2018. évi Intézményi Tudományos Diákköri Konferenciát.

A tudományos diákköri dolgozatok beadási határideje: 2018. november 6. (kedd).

Kérjük, az érintett diákokat, hogy jelentkezési szándékukat a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen jelezzék!

Az ITDK-t az Országos Tudományos Diákköri Konferencia rendszerének mintájára társadalomtudományi szekcióban kívánjuk megrendezni. A konferencián a Főiskola - a pályamunka témaköréhez kapcsolódó nappali és levelező, képzésformában résztvevő - hallgatói vehetnek részt.

A konferenciára való jelentkezés

A bemutatásra szánt pályamunka (dolgozat) egy oldal terjedelmű összefoglalójának benyújtásával a honlapról letölthető jelentkezési lapon történik.

Az összefoglalót elektronikus postán (e-mailben) a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre csatolt fájlként kérjük elküldeni. A levél tárgya: VHF ITDK és a szerző neve legyen.

A jelentkezési lapok benyújtásának határideje: 2018. október 24. (szerda) 24.00 óra.

A kiírás részletes szövege és a jelentkezési lap a csatolmányok közül letölthető.

CSATOLMÁNYDÁTUM
FájlITDK felhívás 2018. 2018.10.03.
FájlITDK jelentkezési lap 2018. 2018.10.03.