Rektori utasítás

Dr. Varga lstván mint a Veszprémi Érseki Hittudományi Főiskola megbízott rektora a Kormány által 2020. március 11-én kihirdetett veszélyhelyzetre való tekintettel az alábbi utasítást adom ki:

• 2020. március 12-14. időszakra (csütörtök, péntek és szombat) rendkívüli oktatási szünetet rendelek el.

• 2020. március 16-21. között rendkívüli tavaszi szünetet rendelek el.
    Kérem a hallgatókat, hogy ez idő alatt ne utazzanak külföldre, lehetőség szerint tartózkodjanak lakhelyükön.

• 2020. március 12-től jelen rendelkezés visszavonásáig a hallgatók nem tartózkodhatnak a főiskolán.

• A hallgatók a kollégiumot legkésőbb 2020. március 13-a (péntek) 12:00 óráig kötelesek elhagyni.

A következő napokban a főiskola vezetése megvizsgálja, hogy az oktatás 2020. március 23-tól kezdődően milyen feltételekkel és formában valósítható meg.

A főiskola valamennyi alkalmazottja esetében a munkavégzés továbbra is folyamatos.

Veszprém, 2020. március 12.

Rektori utasítás

Kormányrendelet