Erasmus keretében érkeztek hallgatók a tavaszi szemeszterre Főiskolánkra Beregszászból. Szofilkánics Edit Fanni, Csatlós Vivien és Bíró Ágnes a tanulmányaikat a II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Egyetem végzik óvodapedagógia szakon, ennek ellenére a tanulmányaik összeegyeztethetőek voltak a Főiskola csecsemő- és kisgyermeknevelő szakával. A hallgatók itt tartózkodásuk végén egy óra keretében bemutatták hallgató társaiknak és oktatóinknak Beregszászt és az egyetemüket. Hazautazásuk előtt dr. Sebestyén József rektor és Bognárné dr. habil. Kocsis Judit a Pedagógia Tanszék tanszékvezetője kis főiskolai relikviákkal ajándékozta meg a vendégeket.
A Nemzetközi Iroda munkatársai is elbúcsúztak a mi kis első fecskéinktől.
Szeretettel várjuk a jövőben is a vállalkozó kedvű, határon túli hallgatókat a királynék városában csodás környezetben elhelyezkedő campusainkon!
